De vindplaats voor passend werk, leren en doen. Bij jou in de buurt.

Goed gekleed solliciteren zonder kosten

Organisatie: Dress for Success
Terug naar overzicht

Klanten kunnen gebruik maken van Dress for Success als ze geen inkomen, een uitkering (WWB, WW, WIA of Wajong) of een minimuminkomen hebben en op zoek zijn naar (beter) betaald werk of vrijwilligerswerk in het kader van een re-integratietraject. Het enige dat verder nodig is, is een uitnodiging voor een sollicitatiegesprek of een verwijsbrief van het  desbetreffende re-integratiebedrijf of een uitkerende instantie. Dit geldt ook voor mensen met een minimuminkomen die een opstap willen maken naar een betere betaalde baan, voor starters op een werkervaringplek of stage en voor zzp`er die gaan starten vanuit een minimuminkomen. Verder streeft Dress for Success ernaar om klanten te kunnen kleden van iedere sollicitatieplichtige leeftijd (tussen 18 en 65
jaar), met iedere maat en voor iedere vacature.


Deze activiteit staat ook op Facebook:

facebook

Activiteit

Vorm

ontmoeting

Activiteit(en)

persoonlijke ontwikkeling / leefstijl

Voor wie

Leeftijdsgroep

jongeren, volwassenen

Doelgroep(en)

geen specifieke doelgroep

Voorwaarden

Om gebruik te kunnen maken van onze gratis diensten moet u aan een paar voorwaarden voldoen:

a. U moet (vrijwilligers)werk zoeken, ongeacht het aantal uren dat u gaat werken.
b. Een minimuminkomen of uitkeringssituatie hebben.
c.  Een uitnodigingsbrief voor het sollicitatiegesprek of een verwijzing van uw re-integratiebedrijf kunnen laten zien.

Omgeving

Wijk

Binnenstad

Begeleidingsvorm

in de groep, individueel

Werkwijze/methodiek

Klanten zijn hoogstwaarschijnlijk via de gemeentelijke sociale dienst, een re-integratiebureau, een banenmarkt, modeshow of een tevreden klant attent gemaakt op het bestaan van Dress for Success. Zij kunnen onze winkel op goed geluk bezoeken of een afspraak maken wanneer zij een uitnodiging voor een sollicitatiegesprek of een verwijzing via het  re-integratiebedrijf hebben ontvangen. Dress for Success werkt bij voorkeur op afspraak, zodat we zeker weten dat we iedere klant de tijd en aandacht kunnen geven die hij of zij nodig heeft en verdient. Natuurlijk kunnen klanten - onder leiding van onze vrijwilligers - zelf in onze winkel rondkijken, maar zij kunnen zich ook laten adviseren door onze deskundige vrijwilligers. Om iedere klant optimaal te kunnen adviseren, proberen zij eerst een goed beeld te krijgen van de functie en de eigen voorkeuren en kledingstijl van de klant. Ook wordt er op een prettige manier aandacht besteed aan de persoonlijke presentatie. Onze vrijwilligers besteden zo gemiddeld een uur aan een klant. Het doel is daarbij altijd dat de klant de winkel verlaat met kleding waarin hij of zij zich prettig en zelfverzekerd voelt en die past bij de functie. En wanneer de klant wordt aangenomen, dan krijgt hij of zij op vertoon van de aanstellingsbrief een tweede combinatie cadeau! Hiervoor wordt van de klant niets terug verwacht: het enige wat wij vragen is om na het uitzoeken van de kleding een aantal persoonlijke gegevens en een enquête in te vullen. De persoonlijke gegevens hebben wij nodig voor onze financiering en impactmeting en de uitkomsten van de enquête gebruiken wij jaarlijks om een beeld van onze klanten te krijgen en voor de verbetering van onze dienstverlening. In de praktijk blijkt onze aanpak voor veel mensen een uitkomst. Klanten vertellen dat ze door de adviezen en de kleding van Dress for Success met meer zelfvertrouwen solliciteren en hierdoor sneller dan ze dachten een leuke baan vonden.

Toegankelijkheid

rolstoeltoegankelijk

Tijd

Dagen

  ochtend middag avond
maandag      
dinsdag      
woensdag      
donderdag      
vrijdag      
zaterdag      
zondag      

Tijd

Maandag: 10.00 tot 13.00 uur (bij voorkeur op afspraak)
Dinsdag: 10.00 tot 16.00 uur (bij voorkeur op afspraak)
Woensdag: 10.00 tot 16.00 uur (bij voorkeur op afspraak)
Donderdag: 13.00 tot 16.00 uur (bij voorkeur op afspraak)

FinanciŽn

Omschrijving van kosten

Gratis

Wijzigingsdatum: 2019-05-03

Sfeerimpressie van Goed gekleed solliciteren zonder kosten bij  Dress for Success

Video

play

venster sluiten

venster sluiten

hulp bij inloggen

Bent u uw wachtwoord vergeten?
Voer uw gebruikersnaam of emailadres in en klik op verstuur.

Heeft u nog geen account? Kijk dan hier voor meer informatie.

Feedback en Support